Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lárvaterápia magyarországon,...

Lárvaterápia magyarországon, van ilyen?

Figyelt kérdés
Hello mindenki!Sajnos egyik rokonom súlyos fekvö beteg és ennek következtében nagyon csúnya felfekvései vannak amik nem akarak gyógyulni.Már próbáltunk mindenfele kotszert,aloe verat,fenyterapiat de sajnos nem tudjuk olyan gyorsan gyogyitani mint ahogy terjed a fertozes.Hallottunk errol a legylarva terapiarol de sajnos nem talalok semmi informaciot hogy magyarorszagon esetleg ki foglalkozik ezzel.Ha valaki tud errol valamit kerem irjon!Nagyon fontos lenbe!Elore is koszonom!
2012. márc. 17. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
erről én is hallottam, hogy nagyon jó dolog. Szerintem biztos van nálunk is ilyen, orvosoktól próbálj meg érdeklődni.
2012. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van. Szegeden a Bőrklinikán fejlesztették ki, tudtommal, és Dr. Kemény Lajost kell keresni ebben a témában.
2012. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!