Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez kicsit ellentmondás nem (C...

Ez kicsit ellentmondás nem (C vitamin)?

Figyelt kérdés
Szóval, a 100 és az 1000mg-os C vitamin dobozára is ráírják, hogy "a napi adagot ne lépje túl". De az 1000mg az 10x100mg szóval mi íz igaszság? Az 1000mg-osból oké hogy elég lehet egy, de a 100-asból miért nem lehet naponta mondjuk 4-szer bevenni egyet? Hiszen így még talán jobban el is oszlana nem?
2012. márc. 28. 23:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na előttem szóló, köszi igazán sokat segítettél:)
2012. márc. 30. 00:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Ajánlhatok, de a legfontosabb hogy te magad járj utána annak, miért nem elégséges ha pl. a tv reklámokból jól ismert, gyógyszergyári "vitamin-készítményt" szedi valaki.Mert először meg kell érteni hogy a régen élt, és a ma élő ember körülményei mikben térnek el egymástól. Az, aki ezeknek a változásoknak, és a szervezetünk működésének a kapcsolatát nem érti, az azt sem fogja megérteni miért létfontosságú a pótlás.Valaki előttem azt írta hogy ő eszik gyümölcsöt, káposztát.....

Azt hiszem ő még mindig nem érti az összefüggéseket.

Nagyon sokan az egészségügyből is felfogták már hogy a rég bekövült dogmákat el kell felejteni, és haladni kell a tudományos élet által újonnan feltárt eszmékkel, és nem szabad az embereket a sok környezeti ártalom mellett még óriási adag "gyógyszerrel" is mérgezni.

Ma már ott tartunk, hogy a MÉG!!! egészségeseknek is érdemes elkezdeni vitaminokat szedni ahhoz, hogy meg is tudják őrizni a legfontosabb kincsüket, az egészséget!

Amit én és a családom már sok éve szedünk és jól bevált nálunk, az a dr Lenkei multivitamin, kiegészítve egy kis Q10-zel, Omega3 zsírsavakkal, kalciummal, és még pár ezer mg. C-vitaminnal. Mielőtt ezeket elkezdtük volna szedni, mindegyikünk folyamatosan beteg volt, nekem lumbágóm, a férjemnek szapora pulzusa, magas vérnyomása, gyulladt visszerei, és szinte állandó fejfájása volt. A vitaminok szedésének hatására pár hónap alatt sikerült mindettől megszabadulni, és mindig sok energiával, jó kedéllyel állunk neki a napjainknak, nem úgy mint azelőtt. Tudom, hogy akik még nem tapasztalták ezeket a hatásokat, ők nem is igen hiszik el, és megfosztják magukat attól hogy esetleg ők is helyre tudjanak jönni, és csak azért, mert egy felsőbb hatalom nem engedi a tiszta gondolkodást részükre. Én azt hiszem, ha valaki saját kezébe meri venni a sorsát, akkor igencsak el fog csodálkozni azon, mennyire egyszerű visszaszerezni az egészséget.

2012. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én kértem az ajánlást!!

Köszönöm a válaszod,nagyon rendes vagy!

Pont a héten hozott a kislányom az oviból egy tájékoztató kis füzetet,át is olvastam,sok hasznos dolog volt benne,többek közt a lenkei féle vitaminokról,és pont,hogy megfogadtam,hogy kell beszereznünk valami vitamint,mivel semmit,még c vitamint sem szedünk.A gyerekeknek szoktam béres cseppet,meg c vitamint adni,de mi felnőttek nem szedtünk.Eddig!

Köszi

2012. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!