Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy prostituált tetves, és...

Robertó12 kérdése:

Ha egy prostituált tetves, és gumi nélkül vállalja a szexet, mit lehet tenni? Én egy vendége voltam, és sajnos haza hoztam a betegséget. Hajtetü, gomba. Sajnos én is vétkeztem, mert hittem neki, hogy nem beteg.

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni? Hát a fogyasztóvédelemnél nem érdemes feljelenteni. Egyetlen, amit tehetsz: okulsz az esetből.
2012. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Tegyél panaszt a stricijénél, és kérd vissza az ezrest.

Hogy a pisába lehet ilyen útszéli reteknek a közelébe menni?

2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

útszéli reteknek gumi nélkül?

most még csak a tetüt látod, a kankó szifilisz és aids majd csak késaőbb jelentkezik.

2012. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Megérdemled. Legközelebb pedig az eszed után mész, nem a farkad után, ennyi...
2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A hajtetű és a lapos tetű ellen mit sem ér a gumi!

Különben is mit akarsz ennyi pénzért, katicabogarat?

:D

A gomba az csak az ajándék volt, örülj hogy nem AIDS, bár még lehet az is, csak még nem vetted észre!

Majd rájössz, hogy hová dugdosd a farkad gumi nélkül!

:(

2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
Van egy megérzésem, hogy Roberto barátunk "C" típushoz tartozik. Akkor meg min is csodálkozunk?
2012. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Borgyogyaszat!
2012. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fúj
2012. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én is dugtam meg pár útszéli prostit,de szigorúan gumival!máskor inkább húzd fel.bár a GOMBA éS A TETVEK ELLEN NEM VéD!
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt dolgom prostival, mert nagyon jó párkapcsolatba élek, de nem lenne igényem rá....Sztem irány a bőr és a nemibeteg-gondozó aids és vérbaj tesztre! Ha minden negatív, kívánom úgy legyen, akkor örülj, hogy csak tetves lettél. Egyébként nem értelek. Egy retekfészekkel összebújni és mindezt gumi nélkül??? Remélem tanultál az esetből. Legközelebb szerintem spórolj és keress fel egy luxus prostit....
2012. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!