Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Húgyuti fertőzéssel kezelnek,...

Húgyuti fertőzéssel kezelnek, és ma reggel az első vizeletem is szintelennek tünt. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ha sötétsárga, zavaros, netán véres lenne, na az lenne baj.
2012. ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a veseelégtelenségben szenvedőknek nem átlátszó a vizelete?
2012. ápr. 2. 07:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha húgyúti fertőzésed van/volt, akkor miért aggódsz veseelégtelenség miatt? Semmi összefüggés nincs a kettő között.
2012. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert az ember folyton aggódik...
2012. ápr. 2. 07:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad feleslegesen.
2012. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért is izgulok, mert hőemelkedésemet a gyógyszer se viszi le és félek, hogy ha nem gyógyul a hugyuti fertőzésem komolyabb gondom lesz belőle.
2012. ápr. 2. 07:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Öcsém, ha átlátszó a piskád, akkor örülhetsz, hogy nincs benne mérgező anyag (attól sárga). Habár lehet, hogy a veséd nem tudja megszűrni és attól színtelen.
2012. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Noh akkor veseelégtelenség!


csak azért írok róla mert perpill nagyon jártas vagyok benne,nagyapapámról egy hete derült ki,hogy veseelégtelensége van.


Kezdődött úgy,hogy állandóan érezte,hogy pisilnie kell,viszont egyre kevesebbet pisilt,és pár nap alatt teljesen megis szűnt.Nem tudott pisilni,egyáltalán!Viszont nagyon kellett neki,és egyre jobban fájt ahasa,kihívtuk a mentőt,ők azonnal vitték be,már a mentőbe katétert kapott a fütyijébe,de úgy sem jött semmi,szóval kiderült,hogy veseelégtelensége van.Azonnal fogadták a kórházba,átmosták és felrakták dialízisre,mivel leállt a veséje,tudod az a veseelégtelenség.

Azóta rendben van,heti két alkalommal járunk dialízisre.,mostantól élete végéig.!


megnyugtatlak ha veseelégtelenséged van,akkor már rég nem tudnál pisilni,és az orvos azt mondta,hogy 3-4 nap mig a vizelet teljesen megáll,és onnantól számítva 3 napon belül az illető elhalálozik.


magyarán most akkor egy halottnak írok....inkább dilidokihoz menjél,hippohonderséggel.hidd el az is komoly betegésg,Mert addig agyalsz rajtuk amíg valóban beteg nem leszel.kezelni kell ezt is,vannak rá jó gyógyszerek,és ezt nem cseszegetésből mondom.Ez is betegség amit gyógyítani kell.

2012. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes leirást. tehát mindki aki itt egy problémára keres válasz az dilidokihoz kell menjen? sose voltam felfázva ugyh megijedtem... van ez igy...
2012. ápr. 6. 15:25
 10/13 anonim válasza:

elofordult velem is ,tobbszor is e problama....ajanlom az urogin tinkturat.. [link]


es a tozeg afonya le amennyit csak meg tudsz inni egy nap hogy minnel tobbett pisilj tole,kapszula formaban is nagyon jo

ne tedd tonkre magad az antibiotikumokkal

jobbulast!!!!!

2012. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!