Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átlátszó Nyálkás anyag jön ki...

Átlátszó Nyálkás anyag jön ki a Székletemmel együtt És éget. A hasam is fáj és hasmenésem is van. Segítsen valaki, mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez az egész amit leírtam, most hírtelen jelentkezett egyszerre. 19 éves lány vagyok.
2009. jún. 18. 10:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNEETTTTTEMM a válaszadónak!!!! :):):)ma elkezdem, már főztem krumplit :)
2009. jún. 18. 12:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Helyes:)

amúgy főtt répát is ehetsz a krumpli mellé így nem lesz olyan unalmas. mindkettőt sima vízben főzd ne tegyél hozzá semmit. egy pohár natúr kefírt is ehetsz hozzá. de ma csak tényleg ennyit. jobbulást!

2009. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt lenne fontos tisztázni, hogy ez mióta tart. Ha mostanában kezdődött és nincsen semmilyen figyelmeztető tünet (pl vérnyomok vagy láz), akkor néhány nap diétában lehet érdemes gondolkodni. Ha láz is jelentkezne, vagy hasi nyomásérzékenység, akkor meg kellene mutatni valakinek, illetve ha egy hét után sem múlik el, akkor is jó lenne. Egyébként én nem aggódnék, lehet egyszerű gyomorrontás, antibiotikum utólagos mellékhatása, vagy egy enyhébb vírusfertőzés is.
2009. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!