Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a családban valaki beteg...

Ha a családban valaki beteg férjem másnap biztos hogy elkapja. Azt szeretném meg kérdezni immunrendszere gyenge vagy hipochonder?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az immunrendszerével lehet baj, hiszen valóban beteg lesz, nem csak beképzeli.
2012. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy genetikai adottság, hogy fogékonyabb rá, vagy... nem tudom. Elvileg mindenki el "kéne", hogy kapja, hiszen a szervezet számára idegen kórokozók...

Az 100%-tuti-fix-atombiztos, hogy nem gyenge az immunrendszere, ennek ehhez semmi köze!!

2012. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wolfie75 ***** válasza:
75%

"tuti, fix, atombiztos...", előtte pedig nem tudom... Ha nem tudom, véleményt sem mondok, nemhogy még biztosra is állítsak valamit.

A kérdésre válaszolva: nagy valószínűséggel gyenge az immunrendszere a férjednek, ha ilyen gyorsan elkapja a betegségeket. Egészségügyi végzettségem van, ezért tudnám javasolni, hogy hajtsatok rá az immunerősítésre, hogy megelőzzétek a további bajokat. Privátban szívesen tájékoztatlak bővebben.

2012. ápr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!