Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetseges h elkaptam az...

Lehetseges h elkaptam az HIV/AIDS?

Figyelt kérdés
Az ejszaka voltam egy ismeretlen lannyal es egy gumiovszeres oral szexet csinalt nekem.A gond csak az h en kozbe megujaztam es csak reggel lattam h a tenyeremen van egy hajszal vagas.Szerintetek igy mindent beleszamitva oralszex meg ujazaselkaphatom a betegseget?
2012. máj. 9. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy HIV fertőzött a lány?Miből gondolod?
2012. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem...
2012. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert eleg nagy ribancnak mondta mindenki es az is es nagyon felek h valamit elkaptam tolle:(
2012. máj. 9. 10:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a ribanckodástól függ, hogy valaki ADIS-es e...
2012. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rinya utólag!!Ha tudtad,hogy ribi miért mentél hozzá?Amúgy kevés rá az esély hogy elkaptál valamit is!!
2012. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legtisztább, ha egyszerűen csináltatsz egy AIDS tesztet. Egyszerű vérvétel, és nem kerül sok pénzbe sem. Nem kell úgy élni évekig, hogy az ember bizonytalan. El kell menni orvoshoz és ha HIV pozitív vagy, akkor el lehet kezdeni a kezelést mielőbb. (először csak HIV pozitív az ember, az AIDS utána következik...)

A neten nem fog neked senki választ adni erre, csak a vérvizsgálat!!!

2012. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy elmész vért adni, ott alapból bevizsgálják :p
2012. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne menjen vért adni, hanem menjen el szűrésre. A véradás nem arra való, hogy leteszteltesse az ember magát minden szarra.

Főleg úgy, hogy a HIV csak bizonyos idő után kimutatható....gondolom ő se örülne, ha vérre lenne szüksége, és HIV-es vért kapna azért, mert vki így akarta megúszni a költségeket.


Nem egészen értem minek kell olyan emberekkel szexuális kapcsolatba kerülni, akit nem is ismerünk.

2012. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért, mi lesz ha elmegy vért adni? Letesztelik HIV-re, ha az, értesítik és a vérét nem kapja meg senki. Nem értem mit kell ezen pattogni???
2012. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha meg nem az, legalább jót tett.
2012. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!