Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom visszafordítani...

Hogyan tudom visszafordítani az immunrendszer túlműködését?

Figyelt kérdés
asd
2012. máj. 16. 17:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
őmm nem írtad ennek a bőrklinikának a nevét egyszer elmennék oda hogy utoljára esélyt adjak ennek a dolognak :) és le a kalappal előtted hogy ilyen jól viseled a saját problémádat. én melletted igazán nem panaszkodhatom kívánom hogy valamilyen úton módon gyógyulj meg
2012. máj. 16. 20:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Meggyógyulni sosem fogok, aki autoimmun beteg, annál sosincs gyógyulás, max tünetmentes időszak. Ezt sajnos el kell fogadni. Elhagyni pedig nem hagyhatom el magam, itt a 2 éves kislány és pár nap múlva érkezik a kisöccse :)


Bőrklinika:

[link]

Itt mindent megtalálsz, előzetesen be kell telefonon jelentkezni. Drukkolok hogy Jó kezekbe kerülj. Én mindig azt mondom, jobb tudni a rosszat mint homokba dugni a fejünket.

Ha voltál a Klinikán, majd írj kérlek, másnak is hasznos lehet az info.

2012. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kerekes Zoltán válasza:

Az immun alulműködés minden esetben vitamin hiány, a túlműködés esetén pedig antioxidánsokra van szükség. Az emberi szervezet igen egyszerűen működik, csak szeretik túlbonyolítani. (pl a daganat is túlműködés, sejtburjánzás)


Ekcéma esetén valami belsőleg nincs rendben. Tedd helyre az étkezésedet, mert valami gond van belül. Én a helyedben tisztítanám a gyomrom, beleimet, hogy a tápanyagok felszívódása javuljon. Ezzel párhuzamosan visszaépíteném minőségileg a bélflórámat (nem danone activiával és hasonló baromságokkal).


Tudnotok kell, ha az orvos szteroidot ír fel, akkor lövése sincsen hogy segítsen, mert az utolsó amihez nyúlnak az ez.


Egy gondolat a végére. A mai Hippokratészi eskü nem teljesen azonos az eredetivel :)


TEDD HELYRE A PÁCIENS ÉTKEZÉSÉT, ÉS HA A PROBÉLMA MÉG FENT ÁLL, KEZELD!


A betegség MINDIG hiányállapot eredménye (kivéve a genetikai eredetűt). FIGYELNI KELL AZ ÉLETMÓDRA? ÉS AZ ÉTKEZÉSRE. Sok problémája szűnne meg emberek millióinak!

2013. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!