Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet komolyabb bajom?

Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Valamelyik este megcsípett egy szúnyog.kicsit bedagadt,viszket,de ha megvakarom fáj.vérzik,és sárga genny folyik belőle.amikor észrevettem még csak sima csipés volt és bekentem fogkrémmel,ez mindig segíteni szokott.amiota ilyen csúnya,kentem fenistillel.Lehet hogy elferőződött?Vagy allergiás vagyok rá?vagy a genny már a gyógyulás jele?

Ugyanazon a napon a hasam alját is összecsípkedte valami.jó nagy piros kupacok,van bennük egy-egy vörösebb pötty gondolom ez a csípés helye.ezek nagyon fájnak.erre is kaptam kenőcsöt,de ha bekenem nagyon csípi.a méhcsípésre allergiás vagyok,van rá gyógyszerem,vegyem be?kálciumot már ittam.


2012. jún. 21. 14:59
 1/1 shoona:D ***** válasza:
szerintem ez elfertőzödés lesz.máskor ne piszkáld csak nyálazd be mert az fertőtlenít meg kend be valami viszketésenyhítő krémmel,de ne fogkrémmel mert lehetnek benne olyan anyagok amik irritálják a csípést :)
2012. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!