Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az hogy hogyha...

Mitől van az hogy hogyha fekszek vagy ülök és hirtelen felállok akkor nagyon megszédülök?

Figyelt kérdés
rendesen elsötétül minden kb 10 másodpercig és meg kell támaszkodnom valamibe mert különben elesnék.Ugyan ez van a testvéremnek és az anyukámnak is.15/L
2012. júl. 4. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Leesik a vérnyomásod...ezért kell szépen lassan felállni.
2012. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez szokott lenni de nem tudom. szerintem mindenkinél így van
2012. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó esélyjel alacsony vérnyomás. Nekem is ez van.

A rendszeres testmozgás segít. Jó hír, hogy korlátlan mennyiségben fogyaszthatsz kávét és fűszeres ételeket.

2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg azert mert a szived fekveskor lelassul 60 pulzusra es egybol eleg nehez megugorni 90 re
2012. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet már 14 éves korom óta. Alacsony a vérnyomásom. Az orvos szerint a fiatal nőknél nagyon gyakori. Az én taktikám a szembecsukás, attól nekem gyorsabban elmúlik, plusz a rendszeres sport! És igen, éljen a kávé!!! :D

21L

2012. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!