Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AZ a helyzet, hogy ne mtudom...

AZ a helyzet, hogy ne mtudom mi van velem?

Figyelt kérdés
tegnap igy tök nyugodtan gépezek és hatalmas szivdobbanások követzektek, aztán el keztem pánikolni, mert szar érzés volt, nem kaptam levegőt se nagyon, szédültem, szerintem valami szivritmuszavar, na ez még semmi, aztén pár perc mulva durván el kezdett zsibbadni a kezem, aztán a hasam, és utána mindenem, nem tudtam meg moccani se, mi lehet a baj?,ja amugy tegnap voltam a korházba el vitt a mentő,de nem mondtak konkrétumot,valaki okos megmondhatná....

#rssz
2012. júl. 10. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikroham volt. Olvass utána, pánikbetegség, pánikroham címszó alatt! És nyugi!:)
2012. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gelazso ***** válasza:
semmi gond. csak stressz. ne figyeld annyit magad és lazits!!
2012. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valaki okos? Szerintem így látatlanban még egy orvosnak is elég nehéz lenne. Ennyiből akár egy sima pánikroham is lehet (a pánikbetegség egyik megjelenési formája), de akár komolyabb is.

A kórházból biztosan kaptál valami papírt, amire leírták hogy milyen tüneteid voltak és mit fedeztek fel. Esetleg ha úgy gondolod jelentkezz be a háziorvosodhoz, vidd magaddal a papírt és beszéljétek meg hogy mi is történt, illetve javasol-e valami további teendőt.

2012. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában ez ártalmatlan dolog, sokunkkal előfordul néha ilyen hirtelen szívdobbanás érzés, ettől bepánikolhattál és ezért jött a többi tünet. Persze ha ez többször előfordul, akkor menj el a háziorvoshoz, kell egy kivizsgálás, hogy rendben van-e a szíved.
2012. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha sokat kávézol akkor tuti h attól van, ugyan ezek velem is megtörténtek...a kávétól. szal ha fogyaztod, vegyél vissza.nekem így múlt el.és nem árt ha nem idegeskedel természetesen.
2012. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!