Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet (et) ez? Vastagbél...

Mi lehet (et) ez? Vastagbél fertőzés?

Figyelt kérdés

csütörtök este megfájdult a hasam de elég rendesen..

pénteken kb egész délután fájt.. leszámítva 2 órát délután..

ahogy teltek a napok ez egyre csökkent, hétfő óta csak nagyon rövid időre fájdult meg néha..

de végig ment a hasam.. és folyton finganom kellet..

.... XD

eddig semmi érdekes, de ma este is rámjött és éreztem hogy semmi komoly csak gáz, szal eleresztettem magam..

de mintha egy picit befostam volna.. (XD!!!)..

kimentem, megtöröltem.. de csak egy kicsit volt barna.. viszont mintha véres lett volna..

--------

azért gondolom hogy vmi fertőzés, mert.. hát..

south parkban is volt egy vastagbél megbetegedéses rész, mikor vérzett a seggük az embereknek :P


15/f


2009. júl. 16. 01:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

javítás: pénteken egész nap.. (mondta 2. fele jó)

____________


ma már egyártalán nem fájt a hasam sem, és a nem is kellet 10 percenként WCre járni

2009. júl. 16. 01:26
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztosan véres volt?
2009. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A belekben néha "polipok" képződnek amolyan kidudorodások formályában a bél falon ezek olykor véreznek és hasmenést okozhatnak. Meg kel nézetni mert rosszindulatúvá válhat! Család orvos ad beutalót.
2009. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát.. piros volt tehát gondolom véres..

----------

ez olyan vizsgálat, hogy letérdelek, és a doki felnyúl? :$ :S

2009. júl. 16. 09:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Hasonló, a térdelés stimmel, de egy flexibilis kamerát dugnak fel amin keresztűül egy monitoron látható a belek állapota. Én nem hagynám ki, a bélrák is igy kezdődik!
2009. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

basszus!

szülő nélkül nem oldható meg igaz?

2009. júl. 16. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ez nem videó javitás, kérlek vedd komolyan!
2009. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha figyi. ha véres volt a székleted, azaz PIROS akkor az csakegy felületi sérülést jelent vhol a nyílás környékén. valszeg a sok fosástól gyakrabban törölgetted a segged a wc papírral ami felsérthette ugye. és ettől vérzett.

ha a vér piros a széklete, akkoraz felületi sérüléás, ettől nemkell megijedni

ha a székletben a vér fekete, akkor az belülről jött, és az már veszélyes.


azaz a piros véreddel nefoglalkozz, valszeg csak a sok törölgetés, meg klotyópapír sértette fel.

2009. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
ja és valsuzeg 15 évesen bélrákod sincsen, és az nemegészen így kezdődik, h a 15 éves gyerek fosik pár napig.....ne ijesztgessétek már szerencsétlen, mikor valójában nemis tudjátok h milyen a bélrák....
2009. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen igaza van az előttem szólónak!

Nehogy azt hidd, hogy rákos vagy, vagy polipod van vagy mi a fene. Ha azóta nem is volt véres, akkor kizárt... Meg teljesen igaz az is, hogy a bélrendszeredből származó vér nem PIROS.

2009. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!