Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet (et) ez? Vastagbél...

Mi lehet (et) ez? Vastagbél fertőzés?

Figyelt kérdés

csütörtök este megfájdult a hasam de elég rendesen..

pénteken kb egész délután fájt.. leszámítva 2 órát délután..

ahogy teltek a napok ez egyre csökkent, hétfő óta csak nagyon rövid időre fájdult meg néha..

de végig ment a hasam.. és folyton finganom kellet..

.... XD

eddig semmi érdekes, de ma este is rámjött és éreztem hogy semmi komoly csak gáz, szal eleresztettem magam..

de mintha egy picit befostam volna.. (XD!!!)..

kimentem, megtöröltem.. de csak egy kicsit volt barna.. viszont mintha véres lett volna..

--------

azért gondolom hogy vmi fertőzés, mert.. hát..

south parkban is volt egy vastagbél megbetegedéses rész, mikor vérzett a seggük az embereknek :P


15/f


2009. júl. 16. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De piros, a gyomorban keletkező vér fekete a neve :szurokszéklet. Aranyér, kezdődő daganatok, stb. pirosan véreznek.
2009. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
igen, és 15 évesen kezdőd segglyuk daganata van, mi???? nanemááááá.....nektek még sosem dörzsölte ki a papír seggeteket amitől kicsit pirosas lett a wc papír??? és akkor mitszóljon az aki folyton fosik...
2009. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

huhh bazz... komolyan megijedtem... kösz a kommenteket...

egy kis update:

ma fél7kor arra keltem hogy nagyon fáj a gyomrom.. mint mikor izomlázam van és hasbavágtak.. 20 perc alatt visszaaldutam és mikor felkeltem semmi bajom nem volt...

azóta is csak fosok folyamatosan xO

(tudom hogy nagyon választékos^^ sory)

2009. júl. 17. 00:41
 14/17 A kérdező kommentje:

szerintetek mitől lehetett ez a görcs reggel?

és kb mikorra múlik már el ez a hasmenés?

2009. júl. 17. 00:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem mész orvoshoz komoly bajod is lehet a végén, de te tudod.
2009. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, minek ijesztegetni!!!

Egyél könnyű kajákat, riszt, krumplit, kétszersültet... ilyesmit. Menj el a gyógyszertárba, vagy a dm-be, és vegyél Normaflore-t. Ezek ampullák, amikben olyan baktériumok vannak, amik a beledben is. Lehet, hogy az van, hogy elkaptál valami vírust, amit legyőzött a szervezeted, de szétcsesződött a bélflórád, és azért fosol még mindig. Szóval Normaflore-t mindenképp vegyél.


Az is nagyon fontos, hogy igyál rengeteg folyadékot, hogy ki ne száradj.

Ha a hasmenésed nagyon erős, akkor vegyél Smectát vagy Neurosan-t is.

Ha így sem javul 4-5 napon belül, akkor menj el orvoshoz.

Nem hiszem, hogy a seggedben fognak nyúlkálni. A vérre pedig még mindig azt mondom, hogy szerintem is felületi sérülés, nem hiszem, hogy egy 15 éves gyereknek rákja vagy polipja lenne. Valami fertőzésről lehet szó szerintem, amit meg lehet próbálni kezelni házilag, mivel amiket felsoroltam, elég jó szerek, de ha nem múlik, akkor az orvos tuti meggyógyít.

Amúgy vér azóta volt?



(majd írj, írd a fejleményeket)

2009. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Attól, h lepontoztok, nem lesz igazatok.:D
2009. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!