Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hónaljamban megjelentek kis...

A hónaljamban megjelentek kis apró, fájdalmas csomócskák, de hol az egyik, hol a másik hónomaljában,1-2-3 nap és elmúlik, majd kijön máshol, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem csak a melegtől egy kis szőrtüsző gyulladás.
2012. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző vagy nyirokmirigy-gyulladás.nekem is volt ilyen.
2012. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szőrtüszőgyulladás kizárható, akkor menj dokihoz! Mert ha nyirokmirigy, akkor az veszélyes is lehet! Annyira veszélyes is, hogy le sem írom, mert nem szeretnélek ijesztgetni.

Abba viszont nem halsz bele, ha doki megnéz!

2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászt kérdeztem mikor először kijött,akkor pont elmúlt mire mentem,azt mondta,hogy ha gond van vele,az nem múlik el,és nem fáj,hanem növöget.EZ amit érzek egész kicsike,olyan pár mm lehet,és ha hozzáérek fáj,és körülötte a bőr enyhén piros.
2012. aug. 13. 12:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak,akkor is veszélyes ha elmúlik pár nap alatt?
2012. aug. 13. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Borotválod ?, mert az okozhat apró hámsérüléseket, amik begyulladnak.
2012. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen borotválom,én is erre gondoltam most néztem,ahol érzem a kis dudort,halvány piros,és picit kiemelkedik,mint a szőrtüsző,bár szőr nincs benne.Kb 1 hete borotváltam le.
2012. aug. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!