Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HELP-Lassan 5 hete hasmenésem...

HELP-Lassan 5 hete hasmenésem van? -többi lent

Figyelt kérdés
2hét után elmentem orvoshoz,széklettenyészet negativ lett.Voltam gasztroenterológia -án,irt fel gyogyszert de nem tudtam kiváltani,ma kezdtem el szedni Normaflore antibiotikumot.Ez lassan az 5dik hete hogy megy a hasam,pár napja abba maradt,de 2 napja csak a wc-re járok megint,hig s van mikor darabos.Tegnap éjjel zöld darabkák voltak benne.Ha eszek föételt akkor kemény,s reggelente mindig hig.Irriatabilis bél szindromát állapitott meg az orvos.Jövöhét szerdán kell visszamennem ha nem mulik addig el,akkor béltükrözés lesz.Amitöl nagyon félek.volt már valakinek ilyen tapasztalata?Normaflore antibiotikum helyrehoz majd?mennyi idö után hat?Irjatok kérlek.köszönöm
2012. aug. 14. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az irratibilis bélszindróma miatt van. meg kéne nyugodnod! ha helyrejössz lelkileg,ez is helyrejön. vannak erre diéták, mindenféle gyógytea,ezeket próbáld ki. a normaflore egy egész kúra után hat csak, azt a dobozon látod,mennyi ideig kell szedni,csak utána hat.
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.18 éves vagyok,168 cm,és 48 kg,fogytam az utobbi majd 5 hétbe.Diétázom nem eszem olyat amit ilyenkor nem szabad.Remélem rendbe jövök s nem kell tükrözés.
2012. aug. 14. 15:05
 3/4 Szabó Krisztike válasza:
Lopedium kapszula.Nekem azonnal elállította az egy hetes hasmenésemet,mikor már annyira ki voltam száradva,hogy majdnem kórház lett a vége. Viszonyt nekem campylo bakter volt a szervezetemben.
2012. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Protexin segített. Ez is probiotikum, de hatásosabb volt nekem mint a Normaflore.


Nekem szalmonella irtotta ki a bélflórámat és hónapokig nem volt szilárd székletem. A Protexin egy hónap alatt helyrehozott.

2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!