Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az "baj" ha utoljára 8-9 éves...

Az "baj" ha utoljára 8-9 éves koromban voltam lázas 21 éves korom ellenére?

Figyelt kérdés

Igaz, eddig nem volt komolyabb betegségem sem, csak nátha és megfázás, de ettől is sok ember belázasodik, de nekem hiába mérik, mindig természetes a testhőmérsékletem.


Igaz, és kiskoromtól kezdve nem vagyok nagyon gyógyszer mániás. Ha nagyon kell, veszek be, de inkább maradok megfázásnál is a teánál és a tyúkhúslevesnél. :)


(Bár, azt is hozzá kell tenni, hogy bárányhimlős sem voltam még, és semmilyen gyerek betegség nem kapott el amíg "idejében" lett volna.)


2012. aug. 23. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj?
2012. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy dicsekedni akarsz, vagy panaszkodni.
2012. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan "működöm" én is. 40 éves koromban viszont lázas lettem, két fokot emelkedett a hőmérsékletem, és majdnem belepusztultam.
2012. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Se nem panasz, se nem kíváncsiság, hanem egyszerűen érdekel.


Mivel a láz a test természetes reakciója a fertőzésre, amit én már sok éve nem produkáltam, ezért gondoltam rákérdezek, hátha ez is valaminek a következménye lehet esetleg.

(Betegség, stb.)

2012. aug. 23. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagyis, se nem panasz és se nem dicsekvés. :)

Fentebb elírtam. :)

2012. aug. 23. 18:47
 6/6 anonim válasza:

Nem baj, erősebb egyszerűen a szervezeted a többinél.

Édesanyám amikor velem volt terhes,(34 évesen)akkor kapta bárányhimlőt...mondjuk ez is nagyon ritka, de semmi bajom nem lett tőle, csak 8-9 éves koromig semmilyen(megfázáson kívül) betegséget nem kaptam meg!


Ne izgulj, csak erős a szervezeted!

2012. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!