Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs. Mi segíthet még?

Szemölcs. Mi segíthet még?

Figyelt kérdés
mit csináljak velük? az arcomon van 4 kisebb meg az ujjaimon van még 4 abból az egyik elég nagy a többihez képest. A bőrgyógyász azt mondta, hogy lapos szemölcs kaptam rá byewart krémet meg immunerősítőt de nem segitett. Próbáltunk már ki házi gyógymódot is (pl:fokhagyma, c-vitamin kis vízzel rákenni, el szorítottam) de nem segít. A bőrgyógyászhoz nehéz bekerülni mert időpontja az nincs ... mit lehet még vele csinálni, mert csak több lesz!?

2012. aug. 26. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen házi gyógymódokkal nem jó kísérletezni. Bőrgyógyász a legjobb megoldás.
2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél Verruca gélt. Scholl termék, kb egy ezres. A legtöbb szemölcsöt elmulasztja. Vagy keress vérehulló fecskefüvet, az is jó rá, csak az valamivel gyengébb sztem.
2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.. nem nagyon jöttek be ezek a házi gyógymódok .. :/ a vérehulló fecskefüvet megpróbálom még! :) Köszi a válaszokat.
2012. aug. 26. 23:38
 4/6 anonim válasza:

Miért nem mondod a bőrgyógyásznak, hogy fújja le?

Nekem több mint 20 szemölcsöm volt, lefújták aztán elmúlt, igaz most megint előjöttek, de pont tegnap voltunk hogy lefúják . Nekem az ilyen sar kenőcsök meg ecsetelők semmit nem érnek.

2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a szemölcs az arcon, vagy az anogenitális helyeken jön elő, akkor „házi kezelés” helyett mindenképp szakorvoshoz kell fordulni.
2012. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ne menj el bőrgyógyászhoz. nekem hét éve van szemölcsöm (sok), több bőrgyógyásznál voltam egyszer sem segített. Egyszer vmelyik orvos úgy lefagyasztottam, hogy felhólyagosodott, alig bírtam járni. Elmúlni meg persze nem múlt el.
2013. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!