Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fájhat a hasam? :/

Miért fájhat a hasam? :/

Figyelt kérdés
Ma reggel borzalmas has görcsöm volt, és sokat érzem h pisilnem kell meg még most is fáj kicsit, lehet felfáztam? Azt is hozzáteszem hogy egy hete feküdtem le a barátommal , ehet ez valami terhesség féle jel? Légyszi segítsetek:S
2012. szept. 23. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál. Ha nem múlik a hasi görcs, keress fel nőgyógyászt, nehogy petefészek gyulladásod legyen!
2012. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm a válaszát! de ugye ez tényleg nem utalhat valami terhességre?:S
2012. szept. 23. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez felfázás vagy fertőzés. De ha ennyire parázol rajta, azt ne mondd, hogy nem védekeztetek.
2012. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de persze hogy igen!:)
2012. szept. 23. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. :) Ha mindenre odafigyeltek, nem nagyon fog baba becsúszni, ne aggódj ennyit emiatt, tudod a rossz gondolatok bevonzák azt, amit nem akarsz. Nagyon változékony most az időjárás, lehet közben érte egy kis huzat a derekad vagy akár utcán összeszedtél valamit, ami ráhúzódott. Sajnos innen nem tudom megmondani ezt neked, kérj a nőgyógyászodhoz időpontot minél előbb. Nagyon kell erre vigyázni sajnos nekünk nőknek, mert rettentő érzékeny és egyben fontos szervek ezek nekünk, vigyázni kell. Van most szerintem valami vírusis is meignt, én napok óta hasfájással szenvedek és semmi más bajom nincsen... Szóval orvos, minél előbb. Vigyázz magadra. 2. voltam
2012. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miklós G. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem fennálló terhesség okozza, egy hetes terhesség egyébként sem okoz tüneteket. Tüneteidet okozhatja, puffadás, hormonális zavar vagy sokkal inkább egy esetleges húgyúti fertőzés okozhatja amitől a méhed is pl. görcsölhet. Ez magyarázza a bő vizelést, próbálnak tisztulni a tubulusok. Ha vissza-visszatérnek a tüneteid, látogass meg egy orvost!


Üdvözlettel!

2012. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. szept. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!