Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Homloküreg gyulladásom van?

Homloküreg gyulladásom van?

Figyelt kérdés
Péntek óta meg vagyok fázva, az orromon már azért kapok levegőt, de tegnap este elkezdett nyomni a homlokom. Gondoltam úgyis elmúlik, mert néha szokott így lenni, de reggel mikor mentem volna suliba megint rákezdett, úgyhogy itthon maradtam, mert ettől a lüktetéstől úgysem tudtam volna figyelni. Az orrnyergem és a szemöldököm tájékán szokott fájni, egyszer elmúlik, aztán egy fél óra múlva olyan mintha fejbe vágtak volna egy téglával. Ha lehajolok úgy érzem mintha belülről valami nekivágódna a homlokomnak, amikor fújom az orrom akkor is nagyon fáj, de úgy nagyon inkább a jobb felemen. Ha ásítok a fülem is nagyon szúr.
2012. okt. 8. 10:15
 1/1 anonim válasza:
Elképzelhető... Én a helyedben mindenképpen elmennék orvoshoz, még ha nem is vagy lázas.
2012. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!