Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy HIV fertőzött...

Lehetséges hogy HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nagyon karikás a szemem, sokszor bedagad a mandulám, és már furcsa alig múló, viszkető szúnyogcsípés szerű kiütések is megjelennek rajtam. Tavaly elkaptam a herpesz vírust, és mivel nem tudtam mi az, nem kezeltem és annyira elfertőződött hogy a nyelvemen, az ínyemen és a torkomon is volt herpesz. Az orvos vért vett és elküldte AIDS tesztre. nem tartotta valószínűnek, de azt mondta h AIDS betegeknél van ilyen. De nem mertem elmenni a leletért mert féltem a választól hogy mi van ha igen?? El akarok menni tesztre de szombat van és itt idegeskedek.

Kiderült hogy a srác akivel jártam pár évvel ezelött, szerette látogatni a prostikat, és meg is csalt.(tablettát szedtem) Véleményekre vagyok kiváncsi, mert már mindent elolvastam a neten. Szerintetek esélyes a dolog ezekkel a tünetekkel????????



2012. okt. 14. 00:56
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Lehetséges igen. Csak azt nem értem hogy ahelyett hogy itt őrlődsz miért nem mentél el a leletedért. Jobb ez a struccpolitika? Attól hogy nem akarsz tudomást venni róla nem lesz jobb sőt... Menj el a leletedért. Vizsgáltasd ki magad jobb ha tudod mi a helyzet attól hogy őrlődsz.
2012. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne idegeskedj, mert azzal jobb semmi nem lesz. Másodszor itt lesz aki azt írja, hogy igen lehet, mások meg azt, hogy dehogy. Ettől megint csak nem fogsz megnyugodni csak még idegesebb leszel. Egy dolgot tehetsz, aminek van értelme, elmész a leletért és okosabb leszel. Szerintem egyébként nem, de én nem vagyok orvos. Az biztos, hogy a tünetek nem jelzik feltétlenül egyértelműen bármely betegség meglétét, lehet más is a háttérben. A prostik egyébként szinte kizárólag óvszerrel hajlandóak csinálni, így ez nem annyira valószínű.


De, ha rám hallgatsz, akkor mindegy mit ír itt bárki elmész és a teszt eredményed után remélhetőleg végleg megnyugszol és legközelebb körültekintőbben választasz magad mellé partnert.

2012. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
83%
Első válaszoló vagyok. Adnék egy jó tanácsot a jövőre vonatkozóan ha esetleg megúsztad és mégse vagy AIDS-es. Ha bizonytalan vagy a partneredben akkor használj gumit. Tabi csak akkor ha feltétel nélkül biztos vagy a párodban hogy nem prostizik vagy prostizott. Az életed nem játék.
2012. okt. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha AIDS-es lennél, akkor le lennél gyengülve, sokszor lennél beteg kiütések lennének rajtad, (annak a szúnyogcsípésszerű viszkető kiütéseknek más okai is lehetnek pl bolhacsípés.Van háziállatod?Kutya, macska?) gombás fertőzéseid lennének, stb. Tehát ha csak a kiütések jelentek meg, biztos nem vagy AIDS-es. HIV fertőzött lehetsz-e? Ezt nem lehet megmondani, mert valamikor teljesen tünetmentes a HIV fertőzött, vagy olyan enyhe tünetek jelentkeznek, amire nem figyel fel az illető PL.: megfázásszerű tünetek.A herpeszt bárki elkaphatja. Tehát ha megszeretnél nyugodni, mindenképpen menj el a tesztért!

Hidd el érdemes, hogy nyugodtan aludj!!!

2012. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Lehet csak sima kankó
2012. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Uristen szóval lehetséges jaj ne! Nincs háziállatom és nem hiszem hogy van itt valami bogár... Ezekből a kiütésekből mindig csak 1 van rajtam és amikor elmúlik akkor egy másik megjelenik máshol. A tesztet meg több mint 1 éve csinálták (majdnem 2) nem hiszem hogy megvan még nekik... Arra gondoltam hétfőn elmegyek és csináltatok egy újat. Olyan régen volt ez a kapcsolat, -6 éve- hogy gondolom elmúlt a tünetmentes periódusa a betegségnek, és elkezdenek kijönni ezek az enyhe tünetek.


Egyébként nagyon köszönöm az összes választ!

2012. okt. 14. 02:03
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam, ne idegeskedj addig rajta, amíg nem voltál teszten. De mivel a háziorvosod küldött tesztre, szinte biztosan valahogy értesítettek volna szerintem, ha a teszted pozitív. Pl. kikérik az adataidat és levélben vagy telefonon megkeresnek, hogy menj be a leletért. Ezt szerintem nagyon komolyan veszik és ez nem egy anonim teszt volt. Szerintem ne agyalj rajta olyan sokat, mert attól nem változik semmi csak Te magad leszel feleslegesen ideges.
2012. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük át az egészet!

1. Karikás szem // milliárd oka lehet ennek a tünetnek pl.: alváshiány, stressz, sok kóla/kávé/teák, cigi, kevés folyadékbevitel, stbstbstbstb

2. Bedagadt mandula // Lehet pl.: mononucleózis

3. A kiütések // Ennek is rengetek oka lehet, akár allergia is

4. Herpesz // Ez egy vírus és azért terjedt el, mert nem kezelted és a hólyagok tartalma bejutott a szádba, ahol szépen munkának látott.


Avagy ezek a tünetek hétköznapi betegségek, tehát nagyon sok ember kapja el őket.

De ez nem azt jelenti, hogy nem lehetsz fertőzött (őszintén kívánom neked, hogy ne legyél).

Ezt csak azért írom, hogy tisztában legyél a dolgokkal, mert ugye a barátod félrelépett és megtörténhet akár a legrosszabb is, EZÉRT MINDENKÉPPEN CSINÁLTASS TESZTET, hogy megnyugodj!

2012. okt. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%

Ha AIDSes lennél, akkor valszeg' nem írogatnál itt, mert már tavaly belehaltál volna a herpeszedbe.

De ha mégis ekkora peched van, csak szólok, hogy ma már tudják kezelni, és, még ha nem is fognak meggyógyítani, legalább nem halsz bele, ezért jó esélyed van megélni, hogy megtalálják a végleges gyógymódot.

2012. okt. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

ha az lennél,és megvan a lelet,de eltűnsz,akkor a rendőrség kimenne hozzátok.

semmi komoly,csak kérik a partnereid adatait is,és őket is felszólítják tesztre.

2012. okt. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!