Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy HIV fertőzött...

Lehetséges hogy HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nagyon karikás a szemem, sokszor bedagad a mandulám, és már furcsa alig múló, viszkető szúnyogcsípés szerű kiütések is megjelennek rajtam. Tavaly elkaptam a herpesz vírust, és mivel nem tudtam mi az, nem kezeltem és annyira elfertőződött hogy a nyelvemen, az ínyemen és a torkomon is volt herpesz. Az orvos vért vett és elküldte AIDS tesztre. nem tartotta valószínűnek, de azt mondta h AIDS betegeknél van ilyen. De nem mertem elmenni a leletért mert féltem a választól hogy mi van ha igen?? El akarok menni tesztre de szombat van és itt idegeskedek.

Kiderült hogy a srác akivel jártam pár évvel ezelött, szerette látogatni a prostikat, és meg is csalt.(tablettát szedtem) Véleményekre vagyok kiváncsi, mert már mindent elolvastam a neten. Szerintetek esélyes a dolog ezekkel a tünetekkel????????



2012. okt. 14. 00:56
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Én volnék a kedves utolsó?

Kedves utolsó?

:D :D :D

2013. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen :) Ment is a privi.. :)
2013. ápr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Üdv. Az eddigi priviken kívűl nincs új privim :)

Vagy mail-ra gondolsz, kedves utolsó? :P

2013. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Hogy vagy? Mi lett az eredmény?
2013. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Mi lett sz eredményed? Nagyon kíváncsi vagyok rá :)
2013. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meghalt.
2017. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ne már. Tényleg? :(
2018. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
hello mint hiv+ szeretnék segiteni ! Sok a süket duma.Rendszeres véradó voltam, itt is szürtek ki,értesitettek levélben hogy fizetik csak menjek be, na itt kezdődik a baj.Ha már ők fizetik..utána közölték mi van.Nem lepődtem meg mert nagyon rosszul voltam,és nem értettem miért, másfél éves fertőződésem volt,egy mililiter véremben 300 000 virus volt,közepes fertőződés.Már az első gyógyszer után jobban lettem,ez egy kreált kitalált virus,nem a természet alkotta, azért van hogy aki gyártja a gyógyszert megszedje magát 400 ezer forint a gyógyszer havonta, amit nem én fizetek hanem az állam,nem is tudnám fizetni,lényeg hogy lehúzás és a melegek bixexek ritkitása volt a cél.Na mindegy, visszatérva a lényegre, hetekig tartó 37 fokos hőemelkedés és mindemnféle torokgyulladás elkapása,amit nagyon jól lehet kezelni antibiotikummal elmúlik csak két múlva újra felbukkan egy gyulladás, gyenge az immunrendszer,ammikor fekélyes foginygyulladásod van, éjszakai izzadás hetekig,és tüszős torok vagy mandulagyulladás, de inkábbb a madula jelzi , és amikor azt hiszed meggyógyultál, akkor egyoldali gyirokcsomó megnagyobbodás egy oldalon...ezek a tuti jelek.
2018. aug. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!