Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy HIV fertőzött...

Lehetséges hogy HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nagyon karikás a szemem, sokszor bedagad a mandulám, és már furcsa alig múló, viszkető szúnyogcsípés szerű kiütések is megjelennek rajtam. Tavaly elkaptam a herpesz vírust, és mivel nem tudtam mi az, nem kezeltem és annyira elfertőződött hogy a nyelvemen, az ínyemen és a torkomon is volt herpesz. Az orvos vért vett és elküldte AIDS tesztre. nem tartotta valószínűnek, de azt mondta h AIDS betegeknél van ilyen. De nem mertem elmenni a leletért mert féltem a választól hogy mi van ha igen?? El akarok menni tesztre de szombat van és itt idegeskedek.

Kiderült hogy a srác akivel jártam pár évvel ezelött, szerette látogatni a prostikat, és meg is csalt.(tablettát szedtem) Véleményekre vagyok kiváncsi, mert már mindent elolvastam a neten. Szerintetek esélyes a dolog ezekkel a tünetekkel????????



2012. okt. 14. 00:56
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Igen, lehetséges.
2012. okt. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha fertőzött lennél, akkor kaptál volna levélben értesítést, hogy sürgősen menj be, akkor nem szoktak írni, ha minden redben van. Így van ez a nőgyógyászati rákszűréseknél és a tüdőszűrésen is.
2012. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt cáfolnám,mert nekem P4-es eredményem lett rákszűrésen és nem tudtam a munkahelyemről elkéreckedni hetekig,hogy elmenjek az eredményért,mégsem küldtek semmi papírt!
2012. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim ha baj van értesítenek.
2012. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy P4? Egyébként elmentem a tesztre és hétfőn derül ki hogy mi a helyzet. Köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt:)
2012. okt. 20. 00:44
 16/28 anonim válasza:
Helyzetállás?
2012. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Na mivan veled? Remélem minden rendben van. Irj valamit!
2012. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó üzenet irásából meg itélve nem jó a hír.

Viszont kezelni normálisan tudják.

2013. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Írj mi van Veled!
2013. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én nem térek magamhoz.... Mintha én írtam volna ezeket a sorokat! Majdnem szóról-szóra...
2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!