Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladásom van,...

Mandulagyulladásom van, kibirhatatlanul fáj a fejem, nyelni ha nyelek akkor egyszerüen olyan nehéz nyalni h majdbelehalokxD?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletetek,hogy hogy enyhitsem a mandulagyulladásom?Már doki irt fel antibiotikumot,ma reggel kezdtem el szedni,ésugye napi 3x kell... ha ezt szedem akkor mikorra mulik el a torokfájás?mert már nem birom ezt a fájdalmat nyelés közben!!!
2009. aug. 7. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:

*-_***___

olyan nehéz nyelni h majdnem belehalok:(

2009. aug. 7. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyenem volt télen!!!! 2 hétig vacakul éreztem magam, és minden este rohadt mértékben fájt a torkom!

Sajnos ez vírus, és nem baci okozza, de kell rá az antibi a másodlagos utófertőződés elkerülése miatt

Sztem borogasd be a torkodat esténként (ecetes vizessel( bár nekem eddig hatott, de télen ennél a nyavajánál még ez se nagyon. Szopogass rengeteg mézet!!!!!

Esetleg nyalj egy kis jégkrémet!!!! az is jó és most ideje van!

Én nem szedtem antibit, mert nem vagyok gyógyszerhívő (csak ha muszáj, de akkor hasson)én a herbáriában vettem lándzsás utifű szirupot, az enyhítette.

Gyógyulást kívánok!

2009. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A patikában kérjél valamit, pl Mebukain, Septofort, Kalmopyrin, csak kérdezd meg, hogy azt szabad-e szedni az adott antibiotikummal. Holnapra javulnia kell.
2009. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás útifű szirup nekem mindig segített ha fájt a torkom,mandulám.

Antibiotikumtól...nekem olyan 3-5 nap alatt múlik el.

2009. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!