Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tőzegáfonya kapszuláról:...

A tőzegáfonya kapszuláról: okozhat-e még gyakoribb vizelést, mint ami egyébként is van a hólyaghurut miatt? (Második napja szedem, azóta 10 percenként járok pisilni. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel igen erös vizhajó is, ezért igen, de ez kell ahhoz, hogy használjon. Ne felejts el sokat inni mellette.
2009. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
sziasztok! Én is tőzegáfonyát szedek, és javult a hólyagfájdalmam...tegnap futás közben behugyoztam, úgy h nem is éreztem. Pedig máskor ilyen még nem fordult elő.
2009. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve folyamatosan szedem, de ilyet nem tapasztaltam. elképzelhető, hogy fellángolt a hurutod, azért pisilsz ennyit. sajnos az áfonyakapszula mellett is előjöhet, mert csodákra ez a készítmény sem képes sajnos.
2009. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Talán még fontos lenne tudni, ki milyen dózisban szedi? A neten több orvos javaslatát olvastam: többnyire napi 2x1 400 mg-os kapszulát írnak. Az ugyancsak 400 mg-os dobozán viszont 3x1-2 kapszula szerepel. Én a 3x2 dózissal indítottam, lehet, hogy ez "lórugásnyi" volt, ezért az "özönvíz".
2009. aug. 9. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Én napi 2-őt szedek, de ha érzem, hogy nem ok a hólyagom, 3-at. túl sokat nem érdemes belőle egy nap beszedni, mert nem lesz attól hatékonyabb, és amúgy is, ez egy piszokdrága készítmény (legalábbis nekem az).

23 L

2009. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!