Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hasmenésem pszichés?

A hasmenésem pszichés?

Figyelt kérdés
2 éve antibiotikumot szedtem a fülemre(Zinat)és kialakult a hasmenés. Rá fél évre elmentünk dokihoz aki megállapította,hogy Candidám van. Adott két szem gyógyszert (kb 2500/db).De nem múlt el. Elkezdtem használni az Aktív Árpát amely eredményt hozott. De csak akkor amikor szedtem. Sose volt olyankor probléma. De ha elfogyott azon gondolkoztam, hogy mi lesz velem stb. Olyankor mindig beindult a hasam a kaják után. Pszichés eredet? Ha igen mit lehet csinálni??

2012. dec. 23. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég valószínű hogy pszichés eredet. Pszichológushoz ne menj el mert úgy is gyógyszert irat fel azzal meg semmit nem érsz el csak az agyad tompítod el meg a szervezeted teszed tönkre. Agyban kell eldöntened a dolgot, ahhoz meg kell egy segítség, mondjuk egy társ, egy barát esetleg egy párkapcsolat:) De az elfoglaltság a rendszeres sport, is sokat segít ám.
2012. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem ír fel gyógyszert, ugyanis nem orvos. Arra nagyon jó, hogy kiderítsétek ennek az egésznek az okát.
2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus nem ír fel gyógyszert !!


Nyugodtan elmehetsz hozzá, lehet, hogy segítene rajtad.

2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichés is lehet, de szerintem a biztonság kedvéért kivizsgáltathatnád magad, hogy nem vagy-e érzékeny valamilyen élelmiszerre. Úgy tudom, hogy az nagyobb korban is kialakulhat, és általában krónikus hasmenés a tünete.
2012. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lehet h a bélflórád tönkre van menve?

nekem is tartós hasmenésem volt,kaja utan is föleg és kiderült hogy Helicobacter Pylorim van.

2012. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam Gasztroenterológián azt mondták nincs ételalergiám.
2013. jan. 1. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A székletből ki kell hogy tudják mutatni, ha valamid van. Persze lehet, hogy pszichés. Én kínaigyógyászt javaslok ennek kiderítésére.
2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!