Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az AIDS az autoimmun betegség?

Az AIDS az autoimmun betegség?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az AIDS az autoimmun betegség-e. Valamint arra, hogy lehet-e mellékhatása vagy kiváltó oka az AIDS-enk a Vitiligo. A válaszokat előre köszönöm! Nagyon fontos lenne!!

2012. dec. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a válaszom: MENJ ORVOSHOZ!
2012. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az aids-et a hiv okozza, nem autoimmun betegség

betegségnek nincs mellékhatása, csak tünete

vitiligo nem okoz aids-et és nem is tünete

2012. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es. Azt szándékozom tenni!


#2es. Köszönöm a választ!


Azért kérdezem, mert a hét végén kielégített orálisan egy hölgyemény és én is őt. De azt nem akarta, hogy több legyen. Mondván, ő csak sz_opni szeret. Viszont meglátta, a nyakán azt a foltot. Elkezdtem keresgélni, és rátaláltam erre a vitiligo nyavajára. Utána olvasgattam az AIDS-ről is, és ott is volt egy olyan, hogy pigmentproblémák jelentkezhetnek. Asszem. Szóval nagyon meg vagyok íjedve.

Akkor azt hagy kérdezzem már meg. hogy az AIDS-teszt, az miből áll? Mi a menete? Egyszerűen csak mennyek be a háziorvoshoz?


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. dec. 26. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Vért vesznek, de még most korán mész orvoshoz, hogyha a hét végén történt az aktus. Legalább 4-6 hetet várj.
2012. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!