Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha autóimmun beteg lánnyal...

Ha autóimmun beteg lánnyal szexeltem, könnyebben elkaphatom a HIV vírust?

Figyelt kérdés
Idén aug.6 án fordult sajnos elő, és nagyon félek h valami bajom lehet, bár ő azt mondta h 1000% h nem fertőzött és azt is tudom róla, h volt egy 10 éves kapcsolata, a mostani barátjával 1,5 éve van együtt. Amióta megtörtént, 10,5 hét után volt egy 1 napos betegségem, meg most, 20 hét után, de mindkettőt a barátnőm kislányától kaptam el, aki előtte beteg volt. Lázam, nyirokduzzanatom, meg szinte semmi kórismém nem volt azok közül, amiket a neten lehet olvasni, csak most van rajtam 1-2 db. kiütés, mert most tüszös mandulagyulladás után lettem beteg !
2012. dec. 27. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Keverni tetszik a dolgokat. Az autoimmun betegség gyűjtőfogalom, vagy két tucat betegség tartozik ide. Az AIDS nincs közöttük, s a HIV vírus sem a kórokozók között.

Ha a lány HIV fertőzött, akkor persze van esélyed rá, hogy te is az leszel. Egy anonim teszt ez esetben mindenképpen javasolt.

2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem kaphatod el, az autoimmun betegség nem fertőző betegség.

Nem tudja átadni neked a saját betegségét.

HIV fertőzést persze mástól bármikor összeszedhetsz, de ez nem az ő kontójára írandó.

2012. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A"tüneteim" alapján?
2012. dec. 28. 00:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de melyik része nem volt érthető a válaszoknak?

Nem tudom értelmezni az egynapos betegséget. A barátnőd kislánya lehet HIV-fertőzött, s testváladéka (vér, nyál pl.) bejutott a te szervezetedbe? A tüszős-mandulagyulladás nincs kóroki összefüggésben általad gyanított AIDS-hez. Az 1-2 kiütés is lehet bármitől, még ételtől is.

2012. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a kislány nem az, azt kérdeztem, hogy az említett időpont óta, ha ezek a betegségeim voltak, az gyanakvásra ad e okot ?

Az egynapos betegség az rosszul létből állt, nehezek voltak a vegtagjam, es a comb izmaim fájtak. Ez volt velem az eset után 10,5 héttel.

2012. dec. 28. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a kislány nem HIV-fertőzött, ha azóta sem kisfiúval, sem kislánnyal nem kerültél bizalmas kapcsolatba, nem élsz tűt igénylő kábítószerrel, akkor annak a valószínűsége, hogy HIV-fertőzött legyél a nulla tízezrelék közelében van.
2012. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félre érthető voltam. A kislány a barátnőmé, akivel élek, Ő csak egyszerűen beteg volt mert ovis. Én azóta félek, amióta aug 6. voltam egy másik, lánnyal. Feljebb írtam, h azóta mik voltak a "tüneteim". Azok fényében kell e izgulnom ?
2012. dec. 29. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell, mégpedig a funkcionális analfabétaság miatt. Feladom veled a küzdelmet, old meg magad a problémád, mert minden újabb válasz csak időpocsékolás.
2012. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aids teszt csináltatás?
2013. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!