Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan gyógyulhatnék meg...

Hogyan gyógyulhatnék meg gyorsan? (több lent)

Figyelt kérdés
tegnap óta annyira gyenge vagyok,hogy szinte állni nem tudok, 38 fokos lázam volt,hasmenésem van,és tegnap még hányingerem is volt. ma már nem vagyok lázas,csak hőemelkedésem van, hasmenés még mindig,hányinger nincs,de továbbra sincs erőm felkelni. tegnap óta nem is tudok enni,mert egyszerűen félek,h megint hányingerem lesz,vagy talán hányok is. holnap szilveszter,és minél előbb meg szeretnék gyógyulni,mert nem itthon az ágyban szeretném tölteni. valami tippek a gyors gyógyulásért?

2012. dec. 30. 12:47
 1/1 anonim válasza:

Hmm nekem is ez van :/

Tegnap este óta, hasmenéssel kezdődött, reggelre meg tök levert lettem, és most azért szorítok, hogy holnapra javuljon a dolog.

Én sok teát iszok, néha aszpirint is szedek.

Nem tudom mennyire segít, de bármit megteszek azért, hogy holnap el tudjak menni szilveszterezni :S

2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!