Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen bennem ezen a héten?

Figyelt kérdés
Nem iskolaundor, csak szeretnék pihenni, mert nagyon fáradt vagyok. Mit csináljak, hogy ne kelljen mennem? Apukám nem engedné, hogy csak úgy itthon maradjak, meg az orvos se. Segítsetek.

2013. jan. 28. 18:17
 1/2 anonim válasza:
Szegény gyermek fáradt... bár ilyen bajaim lettek volna gondolom középiskolába.
2013. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem egy hét túl sok lenne. Nálam is elő szokott jönni havonta egyszer a fáradtság, de szerintem 1-2 nap bőven elég hogy kicsit kipihend magad. Előző válaszoló valószínűleg nem tudhatod, hogy miről lehet szó, mert ha valaki tényleg komolyan veszi az iskolát, az igen is bele tud néha fáradni. Éjszakába nyúló tanulás, napi 4-5 óra alvás nem a legjobb ráadásul az immunrendszer is gyengül.
2013. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!