Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tiszta kiütés vagyok, de mit...

Tiszta kiütés vagyok, de mit ehetek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg valami kajától vagyok tiszta kiütés. Van kenőcsöm, calciumom, meg tablettám is a viszketésre. Plusz ezt mondta a doki: ne egyek zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, különösebb fűszereket, meg ilyeneket. Azt nem kérdeztem meg, hogy de akkor mégis mit egyek? Van valakinek ötlete? Most itt nézem, van főzelék, ami tejesen lett besűrítve. Van kenyér, de vaj nélkül nem jó csak felvágottal, mert úgy fojtós. Meg a felvágottban is lehet van valami tartósító, végül is attól is lehet.

Tudok csinálni nyáron elrakott lecsót, de az meg csupa zöldség. Mondom csinálok egy tésztás kaját, amit mindig szoktam az meg tejszínes és zöldséges. Egyek pucér csirkehúst natúr rizzsel vagy két hétig? Van valakinek valami ötlete? Minden tiszta tej-zöldség-gyümölcs-fűszer!


2013. jan. 31. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A tojás, és a köles jutott eszembe.

Az durva hogy zöldséget sem ehetsz neked mi bajod van?

2013. jan. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tojást most nem tudom, hogy mondta-e...


Konkrét bajom nincsen, ez az, valamitől kiütéses lettem ezért most ne egyek semmi olyat, ami okozhatja. Nem örökre, csak most, míg teljesen elmúlik.


Egyszer nagy nehezen rájöttünk, hogy egy szörp, máskor egy sajt volt. De ezeket nem eszem nem iszom azóta se. Most semmi újat vagy érdekeset nem ettem, új kozmetikumot sem használtam, semmi sem változott, mégis tele vagyok allergiás kiütéssel. Jobbat nem tudnak mondani, csak ne egyek meg használjak olyat, ami kiválthatja, aztán majd elmúlik. Utána meg szépen mindent visszavezethetek, és akkor meglátom, hogy megint kijön-e és melyiknél.

2013. jan. 31. 06:17
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fogsz bele halni, ha krumplin és rizsen fogsz élni egy hétig, na meg sok sok folyadék, hogy ürüljön a szervezetedből az amitől ilyen kiütéseid vannak. Krumplis tészta, rizs és csirke mell /natúron megsütve/ krumpli leves, Grízes tészta. Palacsinta paradicsom leves. Stb
2013. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Paradicsom leves, nem baj, hogy zödséget ne egyek? Vagy főzve nem számít?
2013. jan. 31. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!