Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandó hőemelkedés. Mit...

Állandó hőemelkedés. Mit tegyek még? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Hihetetlen bonyolult sztori ez az egész. Igyekszem lerövidíteni.


Tavaly augusztus óta kínlódok a mandulámmal. 1,5 hónapig gyógyszereken és hőemelkedéssel éltem,ezt követően teljesen lebénultam ( a mandulagyulladás volt a bűnös).

2 hónapba telt mire újra tudtam normálisan járni.

December közepe óta ismét fennáll a mandulagyulladás,először tüszős volt (staphilococcus auresus-t tenyésztettek ki),majd candidát ami jelenleg is van. Már kb 4 féle antibiotikumot szedtem be.

Bejártam a lehető összes fül-orr-gégészt a városban,akik persze mind-mind mást mondanak. Fele amellett teszi le a voksát,hogy ki kell venni a mandulámat,az idősebb orvosok,pedig azt,hogy nem kell. Most kinek higgyek? Ugyanakkor hőemelkedéssel élek folyamatosan,és rettegek,hogy nehogy lebénuljak megint. Rengeteg pénz,idő ment már el erre az egészre,és gyakorlatilag felőröl ez az egész,főleg,hogy nem látom a végét.

Hová forduljak még?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2013. febr. 5. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Pesten a Szigony utcában van a fül-,orr-,gégészeti klinika. Ott az ország egész területéről fogadnak betegeket.Beutalót a háziorvosod adhat. Ott valószínűleg tudnak okosat mondani,hiszen erre a területre specializálódtak. Minél előbb menj el,tényleg komoly a problémád!!
2013. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben kivetetném, mert valószínűleg gócos a mandulád, az okozza a tüneteket. Legközelebb lehet, hogy nem csak bénuláshoz vezet, hanem mondjuk szívbillentyű-gyulladáshoz, szóval ez nem játék.
2013. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom,hogy komoly problémákhoz vezethet,viszont egy 40 éves tapasztalattal rendelkező főorvos azt mondta,hogy nem kell kivenni. Pedig én már nagyon szabadulnék tőle... minél hamarabb. Mások pedig azt mondják,hogy ki kell venni.

Komolyan mondom nagyon tanácstalan vagyok,hogy kire hallgassak.

2013. febr. 6. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz dönteni! A saját szempontjából mindenkinek igaz van, hiszen komoly problémát okoz az állandó gyulladás, ami később lehet szívizomgyulladás, reumatikus gyulladás a következménye, de ugyan akkor a kórokozók,amiket kitenyésztettek mandula nélkül okozhatnak alsó légúti gyulladásokat. Remélem megtaláljátok a helyes megoldást!
2013. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne,hogy megtaláljuk a megoldást. Csak az a baj,hogy már keressük tavaly augusztus óta,és sajnos voltak már ennek komoly következményei. Rengeteget olvastunk utána is... mindenhol más van,és nem tudjuk,hogy mit csináljunk.
2013. febr. 6. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,h szerintem erre senki sem fog tudni biztos választ adni,és az egyén dönti el,h mi legyen. Tudod az orvos sem Isten, v. látnok és ezért nehéz felvállalnia a döntés felelősségét. Vannak ilyen esetek.
2013. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!