Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz az ami terjed az internet...

Igaz az ami terjed az interneten a hepatitis b oltásrol?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 20:03
 1/5 Wenckebach ***** válasza:
Mi terjed?
2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az,hogy valami génmódosított emberi dns van benne,és erősen rákkeltő hatású lesz majd idősebb korban.
2013. febr. 18. 17:00
 3/5 Wenckebach ***** válasza:
Megpróbáltam rákeresni a neten ilyen szövegre, találtam is, de borzasztóan elrugaszkodott, tudománytalan, középiskolai biológiával megcáfolható állítások vannak benne. Nem azt mondom, hogy minden vakcina tökéletes, és soha nincs semmi mellékhatásuk, de kevés igazán komolyan vehető oltáskritikát olvastam, viszont annál több fogalmatlan butaságot.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából már mindegy ,mert már elég rég beoltottak ahhoz,hogy ezen aggódjak, csak ha igaz elég felháborító, amit csinálnak.
2013. febr. 19. 17:20
 5/5 EVA800 ***** válasza:
Hány évig ad védettséget
2022. márc. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!