Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférgesség, esetleg valami más?

Bélférgesség, esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Evés után mostanában furcsa érzést érzek a végbelem fele, mint ha valami mozogna benne, egyszer nagyon régen már volt sajnos bélférgem, és akkor is ilyen érzés volt, de akkor utána közvetlenül távozott, szedtem rá veromoxot, de az se hozott ki többet


gyakran van viszont hasmenésem is étkezés után, nemrégiben volt bélgyulladásom, nem tudom, hogy nem inkább ez utóbbi okozhatja-e


2013. febr. 18. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Édesapám állatorvos, ő elég sok bélférgességgel találkozik az állatok körében, és a tünetek sokszor megegyeznek... Nekem is volt hasonló, én "kigilisztáztam" magam, és azóta jobban vagyok, elmúltak a rémálmaim is(ez is egy tünet), a végbél viszketés is, és az orr viszketés is. Mindenképp használj féregűző gyógyszert, de előtte menj el orvoshoz, valószínűleg ha bélproblémáid vannak, akkor ajánlani fogja, hogy menj el vérvételre, de az, ha kéred írjon fel neked féregűzőt semmit sem fogsz ártani... :) beszélgess el erről az orvossal. Teljesen normális, ha az emberben vannak férgek, és pont ez miatt félévente egyszer legalább ajánlott a féregűzők használata. Ezt pedig a gyerekorvosunk mondta, még ANNO :) Remélem tudtam segíteni!
2013. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!