Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet komoly következménye,...

Lehet komoly következménye, ha a Mebucainból vagy a Strepsilsből túl sokat eszem?

Figyelt kérdés

Kicsit fáj a torkom és enyhén náthás is vagyok. Már 9 Mebucaint ettem meg az elmúlt kb 5-6 órában. Naponta max. hatot ajánlanak. Lehet valami bajom?


A Sterpsils meg szerintem egy öngól, ha gyógyszernek szánták, mert egyszerűen annyira finom, hogy akkor is veszek be, amikor semmi bajom. Attól lehet bajom?



2013. febr. 18. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
strepsilset nevén nevezted, hatástalan, pedig az ellenkezőjét mondják róla, amiben nem is nagyon akarunk kételkedni, mivel finom. De tök hatástalan. Az ilyen ACC és társai szarok, természetes, rég bevált módszerek kellenek. És nem tanácsos sokat enni belőle.
2013. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben megfosat mert szorbitollal édesitik.
2013. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tv-ből is a gyógyszerreklámok tömegét sugározzák.Azt sugallják ez pillanatok alatt használ és a mellékhatásokról kérdezd a kezelőorvosodat.Ameddig vény nélkül kaphatod miért mennél el az orvoshoz? Honnan lehet tudni előre a te szervezetedben milyen elváltozást okoz? Az orvos honnan tudná,ha a gyógyszer felírása előtt nem nézik meg a szervezeted állapotát? A vizsgálatok zöme akkor aktuális ha a szervezeted jelez valamilyen formában!!Amikor önmagad egyszerre több gyógyszert szedsz be akkor láthatod,a készítmények nem-e hatástalanítják egymást illetve felerősíthetnek valamilyen hatást? Napjainkra ki engedheti meg magának azt a luxust,hogy betegállományba vagy orvoshoz menjen? Mikor fog kiderülni,hogy a elitgyógyszerek többsége amit a polgárok önként szednek valójában a későbbiek folyamán mit okozhat? Addigra el is felejted,hogy mit is szedtél?
2013. ápr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!