Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakran fájó gyomor, puffadás,...

Gyakran fájó gyomor, puffadás, tudtok rá valamilyen szert?

Figyelt kérdés
Kicsit zsírosabb ételek után,de máskor is elér a f*sás és fel is puffadok,rendesen.A bélflórámmal lehet valami?Már régóta így van ez(főként a vasárnapi ebéd után,meg a levesek után,fél óra és irány a wc)
2013. febr. 21. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami emésztési gond lehet. Ha ez régóta áll fent, akkor nem a bélflóra miatt van.

Valószínűleg nem bírja a gyomrod a zsíros ételeket. Ajánlatos ezeket elkerülni, nem fogyasztani, illetve a legalacsonyabb zsírtartalomra lecsökkenteni és ha ezután is fennáll a probléma, akkor a háziorvost felkeresni, aki esetleg tovább küld gasztroenterológushoz, akinek ez a szakterülete és meg tudja mondani, hogy mitől lehet.

2013. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk.De akkor pl a szalonnától miért nincs bajom?Lehet nem esik jól a húsleves(nem én csinálom és hát nem a legízletesebb)és a gyomrom így vág vissza?
2013. febr. 21. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért más a kettő.

Apám is világ életében egyébként a vasárnapi húsleves után rohant mindig a wc-re. De a szalonnától neki sem volt baja.:)

Próbáld meg kerülni. Figyeld meg esetleg, hogy más ételeknél előfordul-e.

2013. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tündi0427 válasza:
Ez jó kérdés... nekem is vannak ilyen panaszaim mostanában...pl tegnap ettem vacsira egy pudingot, egy túró rudit, és iszonyatosan fájt a gyomrom, meg a mellkasom... ma ettem 2 joghurtot, meg most csirkepaprikást, megint fáj...:( Merem remélni, hogy nem laktózérzékenység vagy valami hasonló...:(
2013. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!