Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy elsősorban profitn...

Lehet, hogy elsősorban profitnövelés van az új influenza média hisztéria mögött?

Figyelt kérdés

[link]


Én legalábbis határozottan állíthatom, hogy mióta magasabb dózisú (elsősorban C) vitamint szedek (nem a fenti cégtől), összehasonlíthatatlanul kevesebbszer vagyok beteg, és az is sokkal enyhébb lefolyású, mint fiatalabb koromban volt, amikor évente többször is súlyosan leterített az influenza!


Mégis a rengeteg ezzel foglakozó cikk, szinte mind elhallgatja, hogy mennyire fontos lenne az emberek immunrendszerének az erősítése, sőt meggyőződésem, hogy a legfontosabb lenne. Az "védő"oltás szerintem szemfényvesztés, én is kaptam rendszeresen, ugyan már!


2009. szept. 12. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában persze, tudod te milyen jó biznisz az oltóanyag-gyártás? Ajajajjjjjjjjjj
2009. szept. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Mellesleg azért a bizniszben nem érintett, magasan képzett eü. szakemberek, orvosok is ugyan ezt elmondják neked, egyszerűen semmi értelme főleg az influenza elleni védőoltásoknak, csak tudod olyan baromi jól adják ezt elő, hogy szerencsétlen emberek meg be is veszik. Gondolj bele, van egy X meg Y influenzatörzs, vagy oké, élegyen kombonált, telejsen mindegy, na most az elkövetkező típust pontosan nem tudják eltalálni, azaz nagyrészt mindig az előzőt veszik alapul. Na most akkor mennyit is ér az? .... annyit ... én ugyan nem oltatom be magam , minek ?

Aki ért egy cseppet is hozzá, az tudja mégis mennyi értelme van, de nyilván le leszek hurrogva.


A C vitamin más kérdés, nehogy azt hidd az nem hatalmas biznisz, ettől függetlenül persze h az inmundenrdszer erősségének fentartásában hatalmas szerepe van, de önmagában kevés, és azért itt is legfontosabbak az egyéni tényezők. A C vitamonnal meg vigyázz hogyan mennyit, mert nyilván tudod, h hiába nem szintetikus, amit nagyon divat hangoztatni, aztán ismét sokkal inkább egy jó üzleti fogás, hiszen csakis az lehet bármelyik, de ez nem probléma persze, csak azzal legyél tisztában, hogy aki hajlamos rá, annál nagyon szép oxalát-követ tud képezni, és attól az isten mentsen meg. Én láttam éppen elég embert fentrengeni a fájdalomtől vesegörcs miatt, hát ne akard átélni ... és ha egyszer megvan, nagyon nehéz vele valamit kezdeni. Technika lenne rá persze, hogyne lenne, csak ismét ebben az országban tudod minden olyan "furcsán" megy, ugyan miért pont ez lenne kivétel?

Van olyan, akinek tojás nagyságút szedtek ki, na oké, ehhez már vágni kellett, de nehogy azt hidd ez a durvább, mert a kis kristályosak, amelyek beférkőznek minden járatba, na attól fetrengesz a legjobban, mi is sokszor kábító fájdalomcsillapítót adunk rá, és még AZ SEM segít túlságosan .... durva na, szal kell a C vit, ez evidens, csak mértékkel ...meg rengeteg folyadékkal, és akkor még mindig ott van az egyéni fogékonyság.

2009. szept. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A C-ről terjesztett vesekő előállító képesség szintén rémhír. Egyetlen korrekt kutatási eredmény sincs, mely kétséget kizáróan összehozná a magasabb C vitamin fogyasztást valamilyen típusú vesekővel.


Mellesleg nekem már volt 1994-ben kövem, mikor még rengeteg tejet ittam (főleg kecsketejet, mert volt kecskénk), mondhatom hogy valóban nagyon kínos volt, de 'megszültem'. Akkor még hírből sem ettem annyi C-t, mint ma. De mostanság pedig nincs ilyen problémám!

Furcsa nem?!

Jó persze, a több folyadékra is ügyelek, de ezek egy része most is tej.

2009. szept. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!