Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy asztmás...

Lehetséges hogy asztmás vagyok? Vagy csak kezd kialakulni?

Figyelt kérdés

Évek óta allergiás vagyok, minden évben valami új tünettel. Tavaly állandóan vérzett az orrom, idén meg fáj a mellkasom. Tesi órán kint futottunk, 5 perc után már vörös voltam remegett kezem-lábam, nagyon fájt a mellkasom és nehezen kaptam levegőt. És ez már 2 hete így megy. (most kezdődött a suli, szal ezért csak most tűnt fel a dolog). Aztán, most veszekedtünk egy jót anyummal és nővéremmel, kiakadtam, bőgtem és elkezdett fájni a mellkasom, megint nehezen kaptam levegőt és remeg a kezem.

Voltam dokinál, adott egy újféle allergiagyógyszert, meg mellkasfájdalomra inhalálót, de attól még nyugtalan vagyok.

Mitől lehet mindez? Egyszerű allergia? Vagy már kezd átmenni asztmába? Van akinek ugyanilyen tünetei vannak?


2009. szept. 12. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nincsenek tüneteim, de ez valószínűleg asztma.

Ha tudsz Angulul, ezt olvasd el: [link]

Üdv.

2009. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!