Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy védekezzen újinfluenza...

Hogy védekezzen újinfluenza ellen, aki asztmás, de allergiák miatt nem oltható?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt súlykolják, hogy csak az oltás elég, semmi más nem. És mi van azokkal, akik veszélyeztetettek, de nem olthatók? :-S
2009. dec. 3. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
én is igy avgyok ezzel, én is allergiás vagyok erre... és a dokim persze mondja, h oltassam eb magam, mintha nem tudan az allergiámról az oltásra.
2009. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Én is aszthmás vagyok, de oltahtó lennék, de eszembe se jut beoltatni magam... Ez az egész pánikkeltés... A párom már túl van rajta kb 4 nap alatt kiheverte az egészet, én meg végig ápoltam és még csak el se kaptam... Szerintem szedj több vitamint, mint eddig, egyél gyümölcsöt és gyakrabban moss kezet, arcot és ne higyj el minden pánik keltést!!!
2009. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van megoldás! Az influenza és az asztma ellen is az imunrendszert kell rendbehozni. Van egy termék ami bétaglükánt tartalmaz. A vírus ellen 48 óra múltán teljes védelmet biztosít. Nem érdekli, hogy milyen vírus, mert ez a dolga. Régebben mindenki fogyasztotta, de ebben a "steril" vilgban kiölték a környezetünkből. Ez természetes anyag, mindenki szedheti az allergiásoknak meg kifejezetten szüksége van rá!
2009. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszi!Ez a beta-glukan az, ami az élesztőben,arpaban, rozsban stb. természetes formában megtalálható, vagy ez valami koncentráltan előállított tabletta, vagy mi? Bocs, hogy értetlenkedek...

2009. dec. 3. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A kédezőnek. Amennyiben megkapom az email címet részletes leírást tudok küldeni.
2009. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!