Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annyira rossz az immunrendszer...

Annyira rossz az immunrendszerem, hogy minden vírust elkapok. Most is épp hogy kilábaltam a megfázásból megint elkaptam valamit, és már nagyon sok, rengeteg hiányzásom van ez miatt az iskolában. Valami nagyon jó immunrendszer erősítőt írna valaki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak az okára kéne rájönni, mi gyengíti az immunrendszeredet. Valami lefoglalja állandóan, amitől nem tud rendesen működni, vagy vitaminhiányod van. Manduládban góckutatás, egy rossz fog, ezeket ki kéne zárni. Lehet nem ártana egy antibiotikum-kúra, hogy az immunrendszered helyre tudjon jönni. A vírusok általában magas lázat okoznak, igen magasat. Többnyire baktérium az, ami ilyenkor leterít.
2013. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Grépfruitmag-kivonat? Eddig aki mondta, hogy szedte, mindenki azt tapasztalta, hogy náthás sem lett. DM-ben vettem amúgy 1200-ért. Ártani nem árt!
2013. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
Csináltass egy teljes vérképet, esetleg immunológiai vizsgálatot, azt is vérből csinálják, hogy meg tudják nézni esetleg nem e tényleg valamire "koncentrál" a szervezeted és nem tud ellenállóvá tenni. Egy tűszúrás és tisztán látsz mindent. Fontos. Amúgy szedni kell a Béres cseppet, vagy multivitaminokat, antioxidánst egyebek... mind mind segíthet, de én a helyedben kérnék egy vizsgálatot a háziorvostól. nem fogja azt mondani hogy nem.
2013. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudja háziorvos kérni, csak immunológus szakorvos.

Pesten és Debrecenben van ilyen szakrendelés, nem állunk túl jól.

2013. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
Hol laksz? Egerben is van egyébként. Tudom mert a kórházban dolgozom, ha leveszik egy kórházban a vért, azt elvben elküldhetik olyan intézménybe, ahol megvizsgálják. Innen is rengeteg anyagot küldenek Debrecenbe, amit itt a Patológián nem tudnak mondjuk megnézni vagy a laborban. Dehát nem vitatkozom, hiszen Te tudod mit mondtak neked. Elhiszem, manapság senki nem áll jól... mi sem... de az egészséged érdekében legalább egy telefont megér. Próbáld meg, mert valamiért nem tudsz kilábalni és meg kéne keresni az okát.
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!