Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki volt hasonlo helyzetben?

Valaki volt hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy hete fekszem influenzaban ,voltam csaladi orvosnal kaptam gyogyszereket,de nem nagyon javulok,sot ket napja az egesz testem csiklik,vagy bizsereg nem is tudom hogy nevezzem meg amit erzek de a lenyeg az hogy nem tudok aludni allanndoan arra kesztet ez az erzes ,hogy osszesurolom a labaim,allandoan mozgasra keztet,mar erzem hogy meghujulok,az gondolom h az idegrendszer csinalja,ma voltam surgosegin de ott is csak a vallukat vonogattak.Ha valaki volt hasonlo helyzetbe kerem valaszoljon.
2013. febr. 21. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valamelyik gyógyszerre allergiás vagy (vagy lettél?)
2013. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehetseges..
2013. febr. 21. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
hat nem alergia mar nem szedem a gyogyszereket,sot azutan azt mondtak calcium hiany is csinalja,most szedek calciumot,b komplexet de semmi valtozas.
2013. febr. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!