Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a probléma? (Fontos)

Mi lehet a probléma? (Fontos)

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik lábujjamon barnás-kékes elszíneződés van, a mellette lévő lábujjamon kevésbé látszik, a körmöm is kékes-barnás színű! Kicsit meg vagyok ijedve, hogy mitől lehet ez? Szerintetek? Vagy volt valakinek hasonló?
2013. márc. 16. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha megnyomod, fáj?

szaga van?

beverted valahova mostanság?

2013. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem vertem be sehova! Csak közvetlen a körmöm alatt fáj, máshol nem! Nincs szaga! De a másik lábujjamon is már jobban látszik! Inkább barnás, mint kékes! Mi a fene lehet ez?
2013. márc. 16. 23:05
 3/14 anonim ***** válasza:

azthiszem ez egy bőrgyógyász-beutaló:D

így elmondottak alapján lövésem sincs... kend le fertőtlenítővel, az biztos nem árt, de amúgy sejtelmem sincs, pedig tanultam egy ideig bőrgyógyászatot, ismerem a főbb kórképeket:/

2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen a segítséget, aranyos vagy :)! Tényleg megyek a bőrgyógyászatra. Amúgy 2 napig lázam volt, de gondolom ehhez semmi köze, ami a lábujjamon van!
2013. márc. 16. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
hm... akár még lehet is köze, de nem akarlak itten bélférgekkel ijesztgetni:D meg nemhiszem, hogy a lábujjadba költözne, és átterjedne a másikra... szóval maradjunk a határozott nemtudomnál, az őszinte:D
2013. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt miből gondolod, hogy az? Tényleg megijedtem, mert a hasam meg görcsöl, alig tudok enni :S!
2013. márc. 16. 23:40
 7/14 anonim ***** válasza:

nyugi, nincs ilyesmi bajod!:D

de van egy olyan, hogy "általános tünetek" ami lázból, gyengeség stb.. ből áll, és utána jön a tipikus tünet.. pl torokgyulladásnál a torokfájás:P

féregnél van olyan, amelyiknek a petéje elkezd kúszni szépen a bőröd alatt, de az csíkoz húz maga után most jut eszembe... szóval nem féreg, az tuti, mert azt mondtad, hogy elkezdett terjedni egyik ujjadról a másikra, de a pete az egy kis test, nem terjed mint a baktérium, szóval nyugi!:D


a gyomrod meg... nemtom igyál sok kamillateát, az megfosat a 2. nap után:D

2013. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)! Ne haragudj már, hogy zargatlak, de szerinted súlyos, ami van nekem?
2013. márc. 16. 23:51
 9/14 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs

üszküsödésre gondoltam, de ha nincs szaga, akkor tuti nem (ami rohad, az büdös, ez örök szabály:D)

de nemhiszem, hogy vészes lenne, mert akkor valamilyen egyértelműbb jelet adna a szervezeted... így gyakorlatilag csak el van színeződve, nemhiszem, hogy vészes:)

2013. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, amúgy sajnos most olvastam a neten ilyesmiről és ott is ezt írják, tünetek alapján ez stimmel, bízom benne, hogy nem ez van azért, be vagyok rezelve, mert erre azt írják, hogy amputáció lehet a vége!
2013. márc. 17. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!