Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a probléma? (Fontos)

Mi lehet a probléma? (Fontos)

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik lábujjamon barnás-kékes elszíneződés van, a mellette lévő lábujjamon kevésbé látszik, a körmöm is kékes-barnás színű! Kicsit meg vagyok ijedve, hogy mitől lehet ez? Szerintetek? Vagy volt valakinek hasonló?
2013. márc. 16. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy amúgy? cukorbeteg? dohányzás? hogy állsz velük?

amúgy ha segített, lehet lájkolni;):D

2013. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Zöld kezet nyomtam mindenhova :)! 24 éves vagyok, nem vagyok sem cukorbeteg és nem is dohányzom! Nincs káros szenvedélyem :)! Szóval ezekhez nincs köze!
2013. márc. 17. 00:08
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor nemhiszem, hogy üszkösödne.. az ugyanis a keringés hiányában alakul ki.. ugye cukorbetegeknél meg dohányosoknál romlik abőr vérellátottsága, és úgy elhalnak a sejtek.. de 24 évesen ez nem valószínű:) még úgy sem hiszem, ha egész nap csak ülsz, ha meg esetleg sportolsz valamit(nem sakk:D) akkor szinte kizártnak tartom:)
2013. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ja és köszönöm:)

de tegyük a fentiekhez hozzá, hogy nem vagyok orvos, csak tanultam ilyesmit, szóval ne vedd készpénznek, de én amit mondtam, komolyan gondoltam:)

a lényeg, hogy ne parázz, nincs komolyabb bajod, de azért a jövő héten ugorj be bőrgyógyászhoz!:)

2013. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!