Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azi-sandoz 500mg három szemes...

Azi-sandoz 500mg három szemes antibiotikum, vélemények?

Figyelt kérdés

Tüszős mandulagyulladásom van. Szerdán voltam az orvosnál, lázam is volt, ezt a gyógyszer írta fel. Tegnap vettem be az utolsó szemet. Semmi javulás nem jelentkezett miközben szedtem és azóta sem, a torkom egyre csúnyább, a számat már alig bírom kinyitni. Használt már ez a gyógyszer egyáltalán valakinek?

Az orvosom csak hétfőn este rendel, nem tudom addig mit csináljak.


2013. márc. 16. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már rossz tapasztalatom ezzel az antibiotikummal kapcsolatba.Nekem az arcüreggyulladásom jött vissza 2 héten belül
2013. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nagyon sok 3 tablettás antibiotikum létezik. Az ezzel kapcsolatos tévhit az,h 3 napon belül meg kell gyógyulni tőle.De ez nem így van.Az ilyen gyógyszereknek elnyújtott a hatása és a gyógyulási idő ugyanannyi,mint más tablettáknál. Azért valami javulást már észre kéne venned.Elképzelhető,h nem a gyógyszer rossz,hanem arra a kórokozóra nem hat,ami a betegségedet okozza.menj vissza a dokihoz,és addig szopogass torokfertőtlenítőt, igyál sok folyadékot.
2013. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!