Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem vmi komoly? Mik a...

Ugye nem vmi komoly? Mik a H1N1 tünetei? Mik a kilátásai az ilyen betegeknek? Miután diagnosztizálták akkor mi lesz? Mennyi a halálozási ráta?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, el van dugulva az orrom, lázam még nincs, csak hőemelkedésem /37,5/. Fáj a torkom mikor nyelek. Úgy tudom nem ezek a tünetek, de nem vagyok biztos benne. Segítsetek. Mikor Strepsils-t szopogatok akkor utána javul a helyzet. Fáj a derekam, de izomgyengeségem nincs. /a derékfájás az otthoni melótól van/
2009. szept. 16. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe!!!! Ez nem az..s nem értem miért ijesztegetnek!:$ Én ma voltam dokinál...mert lázam van s én hányok is..s én meg tök beparáztam! :(
2009. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fáj a torkom.hőemelkedésem van.fáj a térdem és a vállam.pedig csak 13 éves vagyok.ez h1n1????
2010. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!