Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek milyen vitaminokat...

Szerintetek milyen vitaminokat kell minden nap bevennem, hogy ne legyek beteg és jól működjön az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Én eddig C-vitamint, Kalciumot, Multivitamint és Vasat szedek. Ezeken kívül?
2013. márc. 22. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ok! Annyi vitamint habzsoljatok,amennyit csak tudtok!Azért van manapság annyi "műanyag"ember. Kívülről szép,nagy aztán,ha megfújja a szél "elszáll". Én maradok a jól bevált dolgoknál és "kösz jól vagyok".
2013. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Zöldségeink és gyümölcseink vitamin tartalma nagyon nagyot csökkent az elmúlt évtizedekben. Valahonnan még is muszáj pótolni. Viszont azt sem árt tudni, hogy a kémiailag előállított anyagok nem mindig tudnak felszívódni, a nem felszívódott vitamin a beleidben meg inkább roncsol, mint használ. Tényleg csak azt kell pótolni ami hiányzik, és amit nem tud előállítani a szervezeted:)
2013. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
l-glutamin legyen most az első. Próbáld ki egy hónapig.
2015. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!