Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4-5napja be van dugulva az...

4-5napja be van dugulva az orrom, most már fáj a torkom és kicsit a fejem is. Mit tegyek, hogy ne legyek rosszabbul? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nővérem tegnap este jött haza a koliból,mert rosszul volt a héten.Lázas volt,köhög,fáj a feje,be van dugulva az orra.Lehet,hogy tőle kaptam el vmit?

Nem szeretnék suliból hiányozni ha nem muszáj.Házi praktikák,hogy ne legyek rosszabul?

Gyógyszer az úgy van itthon,hogy amit a nővéremnek felírt a doktornő,de azt nem szedhetem ezért.Ezenkívül van itthon két szem Strepfen,C-vitamin és Kalcium pezsgőtabletta.Ezenkívül mentolos cukor.

Mit csináljak,hogy a hétvégén kikúráljam magam?

14/L


2009. szept. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van izom fájdalmad(ált karodban) és általában este köhögtök roham szerüen ,esetleg hányinger hasmenés és 39 körüli lázad van akkor valószinüleg H1N1!Menj orvoshoz semmikp se menj iskolába!!!A doki már nem csinál tesztet,és mivel már sok a beteg nem jelenti be.Fogja mondani ha erre gyanakszik és nem talál mást hogy valószinü az de a kórlapba csak virusfertözést fog írni mivel nem bebizonyitott a H1N1 virusfertözöttséged:) Fogja mondani ha 1héten belül nem javulsz menj vissza és feltétlen mond meg neki hogy a koleszos tesód is beteg és ilyen tünetei vannak!!!:)jobbulást!!
2009. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Nem,nincs semmilyen más tünetem.Csak a torkom fáj picit és az orrom van bedugulva.Viszont tegnap meg ma már alig volt bedugulva.Szóval ez javult,de a torkom picit fáj.

Most megmértem nincs lázam,se hőemelkedésem.

A hétvégén próbálom kikúrálni magam,ha nem lesz jobb hétfőn orvos.De remélem jobb lesz.

Próbálok külön lenni tesómtól,vagy ha egy helyiségben is vagyunk vigyázok,hogy ne legyek túl közel hozzá.

Nővérem volt orvosnál,azt mondta a doki,hogy nem H1N1,csak megfázás.Az osztályból viszont ma 6-an hiányoztak,ebből 3-an egész héten.Akkor esetleg lehet,hogy már ide is elért a H1N1?Gyöngyösi vagyok,itt is járok suliba.

2009. szept. 18. 18:03
 3/4 anonim válasza:
Mint valószínleg hallottad a tvben, járvány van. Az osztályomban ma 12-en hiányoztak, hasonló tünetek miatt: mindannyian az új, H1N1-es influenzától szenvednek. Mindenképpen menj orvoshoz, és ha azt mondja hogy influenza, akkor semmiképp se menj suliba, ne terjeszd tovább a vírust!
2009. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen én is tapasztalatból beszélek(elsö válaszoló)!mert sajnos 4napja én is a H1N1töl szenvedek!:S:)
2009. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!