Kiütés, allergia?

Figyelt kérdés

Már több éve, hogy többször kiütések jelennek meg a bőrömön, mindenhol. Apró piros pöttyök és nagyon viszket, ég, van, hogy úgy érzem, belül ég mindenem, de ez nem mindig fordul elő. De már olyan is volt, hogy felduzzadt és az arcom is, mintha sírtam volna, nagyon csúnya. Általában akkor jönnek ki ezek a kiütések, ha melegem van, de pl. akkor is ha hidegről melegre megyek, illetve fordítva. Tesiórán a legrosszabb. Már csináltak allergiatesztet is, de nem mutatott ki semmit.

Esetleg volt, akinek ilyen problémája volt, mi ez?

Köszönöm az esetleges válaszokat! :)



2013. ápr. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik hideg és meleg(azaz hő) allergia is.Ilyenkor természetesen nem az általános bőr,légzőszervi allergének váltják ki a viszketést,kiütést,ezért nem is mutat semmit az allergiateszt.
2013. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor jelennek meg a kiütések, ha hideg vagy meleg van, de főként ekkor.
2013. ápr. 1. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is megjelenhetnek,ha hűvösebb helyről melegbe,v. fordítva mész.
2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én 18/F vagyok és nekem is ugyan ez a problémám. Rajtam csak 2 éve jelentek meg s nyáron a legrosszabb. Előfordult már h olyan érzés volt h belülről lüktetett mint ha nem tudna ki törni. Elvileg az izzadás mirigyek elzáródnak s ez vezet a problémához. Nem tudom pontosan mi ez de remélem egyszer elmúlik.
2015. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!