Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A túlzott vese és májműködés...

A túlzott vese és májműködés mire utal?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigyem nagyobbak jóval mint az átlag, vérnyomásom is egy kicsit átlag fölötti.



Azt kell túlzásnak érteni, hogy megiszom a vizet, és 5 perc múlva kijön színtelenül. Azonban ha eltelik pár óra, egyre később jön ki, mert ilyenkor már kajáltam is rá valamit ugye.



2013. ápr. 14. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:

egyébként soha semmilyen panaszom nincs, nem vagyok beteges, nem emlékszem mikor voltam beteg.

a pajzsmirigyem miatt is csak anyám akart elmenni dokihoz, mert fájt az egyik könyökízületem.

2013. ápr. 14. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes vérvételt csináltatni. Ott kiderül, hogy van-e valami gond a pajzsmirigyeddel, veséddel vagy a májaddal. Egyébként olyan nincs, hogy vese vagy máj túlzott működés. Vagy jól működik, vagy nem. Túl jó működés nincs. Pajzsmirigy túlműködés viszont van.
2013. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

most voltam.


mint mindig most is több bennem a vas. már évek óta.

ez utal pajzsmirigy különcködésre. Ennek vannak veszélyei?

2013. ápr. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!