Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltam h1n1 ellen oltatni....

Voltam h1n1 ellen oltatni. Lehet ettől bajom? Bővebben alul

Figyelt kérdés
Nagy nehezen rászántam magam h beadatom a védőoltást... ugye izomba szokták adni, fogta a nő a kezem, megszurt, de eret kapott, szval érbe adta, nemhiszem h sok ment bele csak egy picike...nagyon kivörösödött utána a bőröm, zsibbadt a karom... az orvos aztmondta semmiképpen se adják be nekem az oltást vszinűleg érzékeny vagyok rá. Lehet bajom tőle h a vérembe jutott egy kicsi belöle?
2009. dec. 11. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3napig zsibbadhat ,fájhat,nem lesz semmi baj,kellemetlen de ártalmatlan.
2009. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan, szerinted a védőoltások, hogyan fejtik ki hatásukat a szervezetben? Nem izomból-izomba mennek, hanem a vér szállítja.

No para.

2009. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat, csak olyan riadtan nézett rám az orvos,mikor ért kapott, és megijedtem h baj lesz :)
2009. dec. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!