Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor menjek suliba...

Most akkor menjek suliba pénteken vagy ne?

Figyelt kérdés
Hétfő óta beteg vagyok, kedden mentem orvoshoz és kiírt egész hétre, mert folyik az orrom, fáj a torkom és lázam van. A baj csak az, hogy pénteken lesz a középiskolai ballagás és azt mondta az igazgató, hogy aki nem jön be, az igazgatóit kap, és nem ballaghat majd amikor eljön az ideje. Csak úgy lehet kikérőt kapni, hogy írni kell az igazgatónak, és ő eldönti, hogy elengedi-e a gyereket, orvosi igazolást nem fogad el, mert hogy azt bárki szerezhet. De én tényleg beteg vagyok, és akkor most tényleg menjek be lázasan, fertőzően? Jó, nem biztos hogy pénteken lesz még lázam, de az orvos mondta hogy pihenjek sokat, ne menjek sehova (mert mondtam neki hogy lesz ez, de kiírt suliból). Holnap felhívja apukám az ofőt, de szerintetek mit csináljak? Menjek vagy ne?

2013. máj. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj otthon, nyilván más, ha valaki egész héten vbeteg, mint az egynapos betegésgek dolgozatnál, iskolai rendezvénynél.
2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor hívja fel apukád az igazgatót minél előbb, beszélje meg vele. :)
2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te most komolyan ilyentől tartasz ? Az igazgató ezért nem büntethet meg téged beteg vagy, és van igazolásod, és elárulom azt is, hogy akár szülői igazolással is hiányozhatsz ilyen eseményről. Ehhez semmi joga az igazgatónak, ez csak ijesztésnek mondta.
2013. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!